Estonian
Meditsiinitarkvara


LLC Merqum is member of international (Ukraine, Brazil, Estonia) holding with interests in software development (Ukraine), cocoa products supply (Brazil), medicine (Estonia), renewable energy, real estate, agriculture (Brazil)

Our projects

 CLINIQUM MEDITSIINITARKVARA - Multiplatvorm (Windows, Linux/UNIX) haldusprogramm meditsiini- ning hambakliinikutele või kliinikukettidele. Kuna  programm on välja töötatud koostöös arstidega, on see eriti käepärane vahend arstidel ning administraatoritel oma igapäevaste tööde tegemisel.

 

Töö ning tööjärjekorra juhtimine

Ülevaade patsientidest alates nende registreerimisest, kuni vastuvõtu ning arve esitamiseni.

Patsiendi haigusloo haldaja

Tüüpiline diagnooside andmebaas. Patsiendi haiguslugu ning teada olevad allergiad. Aadressiraamat, otsing ning meeldetuletused (ka SMS´ile). Röntgeni ning muude digitaalpiltide ladustamise haldur.

Aruande haldaja

Üle neljakümne aruande, sealhulgas igapäevased, iganädalased, igaastased aruanded. Määratud ravimid, ravimite laoseis, aegunud ning varsti aeguvate ravimite ülevaade ning palju muud.

Kasutaja haldaja

Loo kontod erinevatele kasutajatele - õde, vanem õde, arst jne

Tänu oma lihtsusele, intuitiivsele töökeskonnale ning laiale funktsionaalsusele, on Cliniqum kliinikutele atraktiivne valik. Palun tutvuge programmi demoga, või jätkake lugemist:
 
Registratuuri moodul võimaldab  patsiendi ning arsti info haldamist - visiitide registreerimist ning tööpäeva planeerimist.


 
Patsiendi moodul on moodulitest kõige mahukam ning see võimaldab järgmisi toiminguid -
 
  • profiili haldus: isikuandmed, kontaktid jne
  • ajalugu(ravilood ning diagnoosid)
  • arved ()
  • retseptid(sisaldab ravimite andmebaasi)

 
Hambaarsti-, või mõni muu erimoodul, sisaldab infot ning funktsioonie, mis on spetsiifilised vastava meditsiiniharuga: hambakaardid jne. Aruannete moodul (Reports module contains functions of management accounting and produce customizable reports for management).
 

 
Administartsioon võimaldab kasutajate ning juurdepääsu õiguste haldamist, kolmanda poole tarkvara (näiteks Skype) integreerimine, või välise info nagu pildipanga või kindlustatuse info lisamine, on võimalik.